Apie mus

UAB „Trade & service” – įmonė, pritraukianti klientus kokybe, profesionalumu bei plačiu prekių asortimentu. Skiriame ypatingą dėmesį kiekvienam savo klientui, stengiamės patenkinti individualų poreikį bei rasti geriausią ir efektyviausią būdą padėti. Mūsų tikslas – užtikrinti kokybę, išlaikyti abipusį malonų bendradarbiavimą ir visuomet laiku suteikti reikiamą informaciją.
Mūsų prekių asortimentas labai platus – prekiaujame vienkartiniais indais, pakavimo plėvelėmis, maišeliais, įvairios paskirties plastikinėmis pakuotėmis, kibirais, metaliniais kanistrais, stiklainiais, popieriaus bei kartono pakuotėmis. Užsiimame didmenine ir mažmenine prekyba.
Renkamės tik patikimus gamintojus, todėl mūsų prekės visada kokybiškos.
Kokybiškos prekės ir paslaugos, sąžiningas ir stabilus darbas yra pagrindinis UAB „Trade & service” prioritetas.
Autorinės teisės
Visos interneto svetainės http://t-s.lt nuosavybės teisės priklauso UAB “Trade & service”.
Šioje svetainėje esančią tekstinę ir (ar) vaizdinę informaciją draudžiama kopijuoti, ar bet kokiu kitu būdu platinti be sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę http://t-s.lt kaip tokios informacijos šaltinį.
Visos nuorodos, kurios nukreipia vartotoją į šią svetainę, gali būti publikuojamos tik su UAB “Trade & service” sutikimu.

Adresas: Dubysos g. 37, 91181 Klaipėda
El. paštas: info@t-s.lt, Mob.: +370 655 18666

Workaholic WordPress Theme by Graph Paper Press
2013 © Trade & Service.